Feb 052013
 

Na moje warsztaty fotografii zapraszam wszystkich zainteresowanych podstawami fotografią, edycją zdjęć i oprawą. Nadszedł więc czas zmian i to zmian poważnych. Mam nadzieję, że będą dobre i dla dotychczasowych i dla przyszłych uczestników moich warsztatów.

Oto co się zmienia:

  • Dostęp do warsztatów. Zapraszam każdego zainteresowanego, a nie jedynie słuchaczy Międzynarodowego Forum Fotografii “Kwadrat” we Wrocławiu.
  • Miejsce, w którym odbywają się warsztaty. Zmieniam – może miłe – miejsce, jakim był prywatny dom w lesie na lokal przeznaczony właśnie do prowadzenia moich warsztatów. Latem, część zajęć będę jednak prowadził nie tylko w Łodzi, ale i w jej okolicach.
  • Program. Zostanie on dostosowany również do potrzeb osób, które nie były uczestnikami moich zajęć w MFF “Kwadrat”. Wiele zmienia się w całym programie. Kieruję go nie tylko do fotografów, ale i do wszystkich korzystających ze współczesnych technologii druku fotografii.
  • Terminy. Warsztaty przestają być głównie letnie, a dostępne będą przez cały rok, choć oczywiście latem, terminów będzie więcej.

Powodem zmian jest rozpoczęcie przeze mnie współpracy z Fundacją “Pole Kreacji”. Spotkania będą się odbywały w Łodzi, w lokalu Fundacji przy ulicy Żeromskiego 77/79. Zmiana miejsca, gdzie prowadzone będą Warsztaty da osobom przyjeżdżającym z poza Łodzi możliwość łatwego dojazdu nie tylko samochodem oraz znalezienia zakwaterowania zgodnego z ich preferencjami.